Brusiv - Antonín David – Brusné systémy

Vídeňská 17, 692 01 Mikulov, tel./fax: 519 512 232, e-mail: info@brusiv.cz


Antonín DAVID – Brusné systémy

Tvrdokovové frézy

Tvrdokovové frézy pro široké využití

Společnost Antonín David – Brusné systémy nabízí široký sortiment tvrdokovových fréz pro obrábění nejrůznějších materiálů. Stopkové frézy jsou určeny pro ruční elektrické a pneumatické nářadí. Tyto vysoce spolehlivé obráběcí nástroje najdou široké uplatnění v různých oborech průmyslové výroby. V naší nabídce najdete kvalitní tvrdokovové frézy značky FLEXOVIT, SGS a dalších renomovaných výrobců. Dodáváme různé typy fréz – vyberte si podle svých potřeb válcové, sférické, eliptické, stromečkové, plaménkové, kuželové frézy a záhlubníky, nabízíme také sady fréz.

Tvrdokovové frézy jsou podle provedení ozubení určeny k obrábění vysoce legované oceli, nerezové, žáropevné oceli, obtížně obrobitelných plastových hmot, ale i neželezných materiálů (hliník a hliníkové slitiny, lehké kovy, tvrdá guma a dřevo). Stopkové frézy velikosti 3 a 6 mm jsou vyráběny jako celotvrdokovové, u ostatních je z tvrdokovu pouze činná část.

Tvrdokovové frézy

Stopkové frézy představují přesné obrábění nástroje pro nasazení u ručního elektrického a pneumatického nářadí. U velkosti 3 a 6 mm jsou vyráběny jako celotvrdokovové, u ostatních je z tvrdokovu pouze činná část, která je s pracovní stopkou spojena speciální technologií. 

Tabulka atributů tvrdokovových fréz

Upozornění:

  • k optimálním výsledkům frézování je třeba dodržet řezné rychlosti
  • nízké otáčky, rázy a kmitání vřetena pohonné jednotky resp. frézy způsobuje předčasné opotřebení a zhoršení kvality opracování
  • nadměrný přítlak nezvyšuje výkon frézování, ale jen opotřebení nástroje
  • zalepování zubů při opracování měkkých materiálů lze omezit použitím parafínu
  • při práci používat ochranné pracovní pomůcky, zejména brýle
Kontakt

 

Antonín David

Mobil: +420 602 586 336

 

 

Vídeňská 823/17

692 01 Mikulov

Po - Pá: 700 - 1700

Tel: +420 519 513 767

E-mail: info@brusiv.cz

Zajišťujeme maximální komfort při hledání optimálního řešení Vašich požadavků, k pomoci jsou naši vyškolení technici. Společně najdeme správné řešení. Veškeré námi nabízené produkty Vám rádi předvedeme přímo ve Vašich prostorech. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu