Brusiv - Antonín David – Brusné systémy

Vídeňská 17, 692 01 Mikulov, tel./fax: 519 512 232, e-mail: info@brusiv.cz


Antonín DAVID – Brusné systémy

Brousící návleky

 

Brousicí čepičky a dutinky jsou nástroje z nosné tkaniny vyformované do příslušného tvaru a opatřené posypem brusiva. Nasazují se na pro nosič odpovídajícího profilu a velikosti. Při rotačním pohybu dojde k zafixování nástroje na nosiči. Jde o výměnný typ nástrojů, které i při postupném opotřebování zachovávají stálý tvar.

Použití

Nástroje jsou vhodné pro jemné broušení ko edevším ocelí. Vyznačují se klidným chodem a jemným brusem. Užití je edevším tam, kde kompaktní brousicí nástroje působí příliš silně a nemohou se přizpůsobit tvaru obrobku. Uplatnění proto nachází edevším v nástrojárnách při výrobě přípravků, forem, řadí.

 

Brousicí pásky jsou výměnné brousicí nástroje zhotovené z brousicího plátna - normální korund nebo zirkonkorund. Nasazují se na prové unašeče, které na principu odstředivých sil zprostředkují pracovní pohyb nástroje. Ke spolehlivému enosu je potřebná určitá minimální obvodová rychlost.

Použití

Pro brousicí operace různých materiálů a tvarů. Podle potřeby lze volit válcové nebo kuželové provedení.

 

Kontakt

 

Antonín David

Mobil: +420 602 586 336

 

 

Vídeňská 823/17

692 01 Mikulov

Po - Pá: 700 - 1700

Tel: +420 519 513 767

E-mail: info@brusiv.cz

Zajišťujeme maximální komfort při hledání optimálního řešení Vašich požadavků, k pomoci jsou naši vyškolení technici. Společně najdeme správné řešení. Veškeré námi nabízené produkty Vám rádi předvedeme přímo ve Vašich prostorech. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies