Brusiv - Antonín David – Brusné systémy

Vídeňská 17, 692 01 Mikulov, tel./fax: 519 512 232, e-mail: info@brusiv.cz


Antonín DAVID – Brusné systémy

 

Antonín DAVID – Brusné systémy: specialista na brusné materiály a nářadí

 

 

Firma Antonín DAVID – Brusné systémy se sídlem v Mikulově dodává na český trh kvalitní brusné materiály a nářadí od roku 2000. Nabízíme pro vás pouze vysoce kvalitní výrobky od renomovaných značek, jako jsou společnosti 3M, FLEX - Das Original, Saint-Gobain Abrasives, SGS – Solid Carbide Tools, TYROLIT a další. Od samého počátku se zaměřujeme zejména na produkty určené pro povrchovou úpravu nerezových ocelí, ocelí, hliníku a dřeva. Kromě brusných materiálů a nářadí nabízíme i čisticí a lešticí materiály a ochranné pomůcky.

Stopkové brusivo, frézy, kotouče a pásy

Můžete si vybrat ze široké nabídky tvrdokovových fréz, stopkového brusiva, řezných a brusných kotoučů, nekonečných pásů (materiály smirek, netkaná textilie Scotch Brite a Trizact). Dodáváme také lešticí a čisticí materiály. Brusné systémy z naší nabídky se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a vysokým výkonem a mají všestranné využití při opracování výrobků z nejrůznějších materiálů.

Bohatý výběr nářadí a strojů

Kromě brusných materiálů nabízíme široký sortiment profesionálního elektrického a pneumatického nářadí, ať už jde o brusky, leštičky, průmyslové vysavače, šavlové pily, pásové pily, šroubováky, vrtačky, kladiva, míchadla a další nářadí značky FLEX, pneumatické brusky, leštičky, vrtačky, fortuny, nýtovací kleště a další produkty značky AIRTEC či stroje Norton Clipper – pily pro obkladače, kamenické pily, blokové pily, řezače spár, stěnové pily, vrtací soupravy, brusky a další. Nabídku firmy DAVID – Brusné systémy doplňují ruční svěrky BESSEY a ochranné pomůcky – ochranné brýle, sluchátka, zátky do uší či filtrační polomasky pro ochranu dýchacích cest.

Individuální slevy a poradenství při nákupu

Nabízíme množstevní slevy i slevy pro stálé zákazníky. Vyžádejte si individuální cenovou nabídku. Máme bonusy pro nové odběratele! Naši odborní pracovníci zajišťují technickou podporu a servis. Nabízené produkty předvedeme přímo u vás, poradíme vám s jejich výběrem k vaší spokojenosti.

Sortiment

Nabízíme Vám ucelenou řadu brusných, řezných a lešticích materiálů pro povrchovou úpravu nerez ocelí, ocelí, hliníku a dřeva. V našem sortimentu dále naleznete elektrické a vzduchové nařadí, ruční svěrky, které Vám pomužou při práci, taktéž v naší nabídce nechybí ochranné pomůcky pro vyšší bezpečnost na pracovišti. Vše naleznete uspořádané pod jednotlivými kategoriemi: 

 

Kontakt

 

Antonín David

Mobil: +420 602 586 336

 

 

Vídeňská 823/17

692 01 Mikulov

Po - Pá: 700 - 1700

Tel: +420 519 513 767

E-mail: info@brusiv.cz

Zajišťujeme maximální komfort při hledání optimálního řešení Vašich požadavků, k pomoci jsou naši vyškolení technici. Společně najdeme správné řešení. Veškeré námi nabízené produkty Vám rádi předvedeme přímo ve Vašich prostorech. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu